Varianty masáží

Zážitková erotická masáž

1 800,- Kč | 90 minut

Erotická masáž propojuje klasickou masáž těla a intimních partií. Je vhodná pro naše první setkání, protože poskytuje prostor pro seznámení se s mým přístupem, zbavuje prvotního ostychu či nervozity. Spočívá v masáži celého těla zezadu, především zad a šíje, poté nohou a hýždí. Prostřednictvím rozvádění energie po celém těle uvolňuje napětí a navozuje stav relaxace. Masáž těla zepředu postupuje od hlavy směrem k pánevní oblasti a aktivizuje erotogenní zóny, probouzí touhu a vzrušení. Masáž intimních partií se stává přirozenou součástí a spojuje uvolněné tělo s otevřenou myslí. Dosažení orgasmu je hluboce emocionální zážitek díky nahromaděné energii a jeho intenzita je velmi silná, mnohdy až celotělová. Prožijte své tělo naplno!


Smyslné sexuální probouzení

2 500,- Kč | 90 minut

Hravá předehra, povzbudivé doteky, uvolnění napětí a probuzení vzrušení tou nejpřirozenější cestou. Unikátní propojení masáže reflexních bodů na těle, smyslných doteků od hlavy až ke konečkám prstů a kontaktní masáže "body to body" vás  zavede k hlubokým pocitům, umocní spojení se sebou samým a znovu navrátí důvěru do života. Masáž je prováděna afrodiziakálním přírodním olejem s esencí, která harmonizuje srdce a emoce. Senzuální masáž uspokojí všechny vaše smysly a dovede vás k nečekaným zážitkům. Oddejte se svým pocitům!


Stylová masáž

1 500,- Kč | 75 minut

Masáž ve velkém stylu vhodná pro hravé muže, kteří rádi posouvají své hranice a objevují nové možnosti, Efektní spojení ruční olejové masáže a erotických pomůcek pro ještě intenzivnější prožitek zahrnující oddalování orgasmu na maximální možné úrovni. Pokročilejší forma moderní masáže vhodná pro náročné muže s vyvinutou fantazií, která přináší vlnu uspokojení a skutečně intenzivní uvolnění sexuálního napětí. Zažijte změnu a načerpejte inspiraci na Stylové masáži!

>> přečíst více o Stylové masáži


Milking prostaty

1 500,- Kč | 75 minut

Masáž prostaty je o pohodě, klidu a pochopení. Prostata je považována za mužský "bod G", centrum mužských emocí. Masáž konečníku (anální masáž) je překvapivě vzrušující díky zcela novým a dosud nepoznaným pocitům. Provádí se v poloze vkleče na čtyřech, tzv. "zezadu" nebo vleže na zádech s široce rozevřenýma nohama, tzv. "na misionáře". Při intenzivní delší stimulaci prostaty může dojít k orgasmu i bez jakékoli stimulace penisu. K orgasmu může dojít i bez ejakulace. Masáž prostaty může uvolnit skutečně velké množství emocí a je jednou z nejžádanějších masáží pro muže. Překonejte ostych či předsudky, protože zažijete výjimečný osvobozující orgasmus! 

>> přečíst více o Masáži prostaty


Prodlužovaná erekce

1 500,- Kč | 60 minut

Prodlužovaná erekce, nebo také oddalování ejakulace je sexuální technika, která znamená udržování vysoké úrovně sexuálního vzrušení po delší dobu, aniž byste dosáhli orgasmu. Masáž je vhodná pro sexuálně aktivní vůdčí muže i pro ty, kteří tajně touží být v roli oddaného a ovládaného. Kontrola orgasmu prohlubuje zážitek ze sexuálních pocitů. Udržení sebe sama v tomto vysoce excitovaném stavu po delší dobu podporuje dosažení multiorgasmu u muže. Stav těsně před orgasmem většinou trvá jen několik sekund. Představte si tu euforii, že trvá desetkrát až stokrát déle! Zažijte mimořádnou slast, která přesáhne všechny vaše dosavadní hranice. 

>> přečíst více o Prodlužované erekci


Otevírání erotogenních zón

1 500,- Kč | 75 minut

Celotělová masáž pro ženy, speciálně sestavená z jemných hřejivých doteků s použitím luxusního vanilkového oleje, který je vhodný i pro citlivou pokožku. Jeho sladká erotizující vůně pohladí ženskou duši, zklidní mysl a povzbudí tělo. Masáž je prováděna s ohledem na pocitové prožívání každé ženy a pomocí rozvádění energie po celém těle harmonizuje tělo i duši. Masáž intimních partií je nebo není součástí po předchozí domluvě s klientkou. Oddejte se láskyplné péči a vychutnejte si okouzlující voňavou masáž celého těla.


Tajemství partnerské lásky

3 000,- Kč | 120 minut

Pro uspokojivý sexuální život je důležité dobře znát své erotogenní zóny a je maximálně vhodné s nimi seznámit svého partnera. Nemůžete dát nikomu to, co nemáte, co neznáte. Velmi záleží na správném podnětu i správném načasování. Stejný dotyk v různé fázi vzrušení může být vnímán zcela jinak. Naučte se naplno prožívat své tělo, prožívat ho jinak, do hloubky. Teprve pak můžete dát partnerovi o něco víc. Dopřejte si společný rituál, ve kterém jsem vaším průvodcem a prostředníkem. Zažijte balanční masáž harmonizující vaši vzájemnou důvěru a probouzející nové vzrušující podněty ve vašem partnerském i milostném vztahu.

"Do této chvíle na sobě cítím zvláštní vůni. Novou vůni. Možná to jsou pozůstatky oleje, možná to je sprchový gel, který jsem u Tebe použil. Nejsem si jistý, co to je, ale navozuje mi to velice příjemné pocity. Z 99 % jsem se snažil mít zavřené oči a vnímat celou masáž pouze skrze dotyky. Vnímal jsem během masáže jistý rytmus Tvých dotyků a připadalo mi, jako bych se na něj naladil a vyhovoval mi. Nejúžasnější moment během masáže - doteky našich rukou, chycení rukou, propletení prstů. Doteď nechápu proč. Představoval jsem si, že během masáže najdeme mé erotogenní zóny, že to bude nejsilnější v celé oblasti rozkroku... Ale zvítězily ruce, nechápu to. Momenty, kdy jsi projížděl celou rukou od ramene až došel do dlaní s prsty, které jsi mi dovolil ještě stisknout a držet. Wow. Nevím, co to znamená, protože běžně nejsem moc kontaktní člověk, nemám zálibu v držení se za ruku, mazlení apod. Během masáže ale obyčejný dotyk našich rukou byl až zvláštně magický... Každý moment, kdy jsem měl možnost Tvé tělo cítit, jakkoli, ať už eroticky tak i třeba jen zvukem, dotykem, byl překrásný. Rostoucí napětí a vzrušení díky tomu. Celkový dojem z masáže - úžasný zážitek, jsem nadšený, chci v tom pokračovat a dál objevovat nové zkušenosti." Jakub, 30 let

Rezervujte si termín masáže ještě dnes