Stylová masáž

Hledáš jen erotickou masáž? Přesněji jen průměrnou erotiku? Jestli tě baví pohled na krásnou holku, která se naučila masírovat podle jednoho videa na youtube, pak je to sice pěkný, ale hooodně drahý pohled a o hlubším zážitku nemůže být řeč. Nejspíš si na ni za pár dní ani nevzpomeneš a budeš se poohlížet po další krásce v řadě. Proti gustu žádný, ale pokud fakt hledáš jen tohle, hledej dál a jinde, protože tady to pro tebe nebude zajímavé.

Preferuješ kvalitu před kvantitou? Baví tě nápaditý a inovativní přístup? Jsi hravý a chceš si odnést skutečný zážitek? Potřebuješ občas změnu a rád objevuješ nové možnosti? Netrpíš na předsudky a máš koule na to, že místo krásné holky tě masáží provede pohledný kluk? Pak čti dál, protože pro tebe to bude hodně zajímavé!

Mám svůj styl

Masáží jsem udělal mraky. Klasických i erotických. Můžu svědomitě říct, že jsem zkušený, talentovaný, že mám skvělé cítění i schopnost vychytat ten správný okamžik a znásobit ho tak, že budeš lítat hodně vysoko. Kvalitní masáž není tolik o stylu přesnosti nebo síle tlaku. Málokdo od erotické masáže očekává napravení ztuhlých zad. Je o stylu vnímání, koncentrace, přístupu. O kombinaci hmatů, osobitosti doteků. Je velký rozdíl mezi "erotickou masáží" s pětiminutovým bonusem na závěr a šedesátiminutovou masáží penisu. Udržet jej v erekci a zároveň bez ejakulace, pracovat se sexuální energií, dokázat správně reagovat, sám se plně koncentrovat, stupňovat vzrušení a oddalovat orgasmus není úplně sranda a rozhodně to nezvládne každý. Taková akce vyžaduje mít zkušenosti, empatii a svůj styl.

Masáž ve velkém stylu

Je mi jasné, že na masáž penisu nebo prostaty nechodíš každý den. Dost možná ti na něj kluk ještě ani nesáhnul a anální experimenty znáš jen z aktivní pozice při milostných hrátkách s tvojí partnerkou. Ne, opravdu nebudeme začínat masáží na tvých intimních místech, i když za tímto účelem jsi přišel. Na začátku se budeš trochu stydět a mít trému, proto začneme relaxační masáží zad. Během 20 minut se ujistíš, že jsi na správném místě u správného člověka, že ta meditační hudba ti pomáhá k uvolnění myšlenek a že jsi vlastně masáž zad už fakt potřeboval. Věř mi, že po této fázi ti volně navazující masáž tvých intimních partií přijde naprosto přirozená, příjemná a dokonce vzrušující.

Z mých rukou poznáš, že mám nejen svůj styl, ale i schopnost různých hmatů, masérských technik a zjistíš, že takhle ti to holka nejspíš ještě neudělala. Pokud ti přece jen bude něco ženského chybět, zapojíme do masáže masturbátor v podobě realistické vagíny nebo úst s pocitem připomínajícím deepthroat. Jestliže jsi už objevil svoji prostatu a víš, jak slastné pocity ti její stimulace přináší, použijeme kromě masáže prsty i dildo, připínací penis nebo stimulátor prostaty. Nic není povinné. Vše je o dohodě, o náladě, o míře tvého vzrušení a o chuti užít si masáž ve velkém stylu. Jak velkém, o tom rozhoduješ jen ty a společně se na tom domluvíme.


Dál hledej krásnou masérku, která právě na svůj vzhled spoléhá a nemá tušení, co, proč a v jakou chvíli má a nemá s tvým nástrojem lásky dělat, ale neočekávej žádný zázrak. Nebo přijď na opravdový zážitek, který tě povznese nad tvoje dosavadní hranice intimity a užij si to, co máš doopravdy rád.

Vyber si podle svého stylu.


Přijď na Stylovou masáž a užij si, co máš doopravdy rád...