Prodlužovaná erekce

V čem spočívá Prodlužovaná erekce?

Prodlužovaná erekce, nebo též oddalování orgasmu je dlouhotrvající masáž penisu, jejímž cílem je udržení erekce po velmi dlouhou dobu, aniž by došlo k orgasmu. Je známá pod názvy "cum control" (kontrola orgasmu) nebo "edging" (balancování na hraně). Masáž je určena pro zdravé a sexuálně aktivní muže, neslouží jako léčba erektilní dysfunkce nebo předčasné ejakulace.

Označení "balancování na hraně" ji nejlépe vystihuje, protože cílem je dosažení stavu těsně před orgasmem a prodlužování tohoto stavu po maximální možnou dobu. Masáž je prováděna různými ručními technikami pomocí nahřátého oleje, který kromě větší kluznosti zvyšuje i intenzitu pocitů. Na první pohled může vzniknout zdání, že se jedná pouze o "handjob" (honění), skutečnost je ale jiná. Rozdíl je především v technikách, jakými se edging provádí, a také v přístupu, který je z profesionálního hlediska zaměřený na poskytnutí uspokojení pouze masírovaného. Technicky i pocitově je i přes některé společné prvky vždy rozdíl mezi sebeuspokojováním (sám dávám a sám přijímám), uspokojováním mezi partnery (oba dávají i přijímají) a poskytnutím uspokojení (jeden pouze dává a druhý pouze přijímá). Rovněž masáž není ukončena po dosažení jednoho orgasmu. Masáž je o posouvání hranic s cílem prožít více orgasmů (i bez ejakulace) v průběhu masáže a vychutnat si jízdu na vlnách euforie!

Jaký je průběh masáže?

Každá masáž má individuální průběh podle míry uvolnění, aktuálního rozpoložení a schopnosti otevřít se novým pocitům. Velmi záleží na správném načasování masáže, nejvhodnější je přijít v den volna nebo po dokončení všech denních povinností, ne však unavený či vyčerpaný. 

Uvádím několik obecných bodů pro lepší představu o průběhu masáže:

Relaxace

Stav fyzické i psychické relaxace je základem pro každou intimní masáž. Prvotní ostych nebo obava z neznámého jsou přirozené a odcházejí v průběhu počáteční fáze masáže, která je prvních 15 minut zaměřena na oblast šíje a ramen. Účinně odbourává stres a navozuje příjemné pocity uvolnění těla i mysli.

Techniky masáže

Pro masáž je vhodná poloha vleže na zádech s nataženýma nebo mírně pokrčenýma a rozevřenýma nohama. Vzhledem k udržení stavu relaxace je důležité pohodlí a uvolnění všech svalů. Masáž penisu je prováděna různými ručními technikami pomocí nahřátého oleje. Zpočátku je masáž pozvolná a citlivá, prostřednictvím pevnějších stisků a tahů je masírováno celé tělo penisu od kořene po žalud a dále na šourek. Postupně se střídají úchopy penisu, tempo i intenzita hmatů. Pozornost je věnována každé části penisu, obzvlášť žaludu a místu u kořene penisu, kde jsou uložené energetické body. Při masáži se střídají obě ruce a používají se i obouruční techniky. Pohyby jsou prováděny směrem nahoru a dolů a rotačně. Tempo masáže se střídá od rychlejšího po pomalejší.

Doprovodné techniky

Součástí masáže penisu je celá oblast intimních partií. Jsou masírována varlata, oblast perinea (místo mezi šourkem a anusem, tzv. "hráz") i vnější oblast anusu. Prostata je součástí mužského sexuálního cyklu a je masírována zvnějšku tlakem dlaně nebo hřbetu ruky, případně jemným vibrováním ruky. Vnitřní masáž prostaty není součástí masáže, pokud se na ní předem nedomluvíme.

Zakončení masáže

Délka masáže není měřena časem, ani předem stanovená. Je dána mírou uvolnění, vzrušení, reakcí a intenzity orgasmů. Stav relaxace se může po dosažení orgasmu změnit ve stav meditace, může být patrná únava, může opadnout vzrušení. Anebo může míra vzrušení zesílit a masáž pokračuje dále. Nelze dopředu předvídat, jaký stav nastane a ani to není podstatné. V tomto případě CESTA JE CÍL.

Chceš zažít jízdu na vlnách euforie? Rezervuj si termín masáže a zažij nekonečné vzrušení.

"Chtěl bych ti poděkovat za masáž a říct ti, že se mi celá moc líbila. Samozřejmě jsem byl, jak se dalo čekat, i trochu nervózní z toho, co přijde a jaké to bude. Všechno bylo ale v pořádku. Co se týká masáže penisu, tak to bylo velmi zajímavé a příjemné. Během první části jsem se trochu obával, že nedojde k erekci, ale nakonec se tento problém ukázal jako zbytečný. Nikdy dřív jsem se třikrát po sobě v tak krátkém časovém úseku neudělal. Skoro bych ani nevěřil, že to jde :-) Po první ejakulaci se relativně rychle dostavila druhá. V tu třetí jsem už tedy ani nedoufal, ale přesto se ti to podařilo. Zažil jsem při ní takový zajímavý pocit v penisu. Ještě jednou díky!" David, 26 let