O mně

Vše začíná v hlavě

Každý to v hlavě máme nastavené trochu jinak. Na jedné straně jsme pod tlakem závazků a povinností, na druhé straně máme svoje přání, touhy a nesplněné sny. Je to neustálý koloběh, mnohdy velmi unavující. Každý den je stejný, všední a stereotypní. Příliš nepřemýšlíme nad tím, jestli to tak chceme nebo ne, protože často na to už nemáme kapacitu. Cítíme, že potřebujeme změnu, na pár dní odjet do jiného prostředí, poznat nové lidi, zažít něco osvěžujícího nebo naopak si užít chvíli klidu a ticha. Něco, co nás na chvíli přepne do jiného módu, abychom si zase uvědomili, že i žijeme, nejen pracujeme, plníme povinnosti a staráme se o druhé. Běžíme závod se sebou samými, honíme se za pozlátkem, utíkáme co nám dech stačí a ... co z toho máme? Vidíme ještě vůbec důvody, proč vlastně závodíme? Známe směr, kterým běžíme? Je ten směr správný? Neměli bychom čas od času odbočit a sejít z cesty davu, nebo dokonce zastavit a nabrat nový dech? Být jen tady a jen teď...

Svoji realitu si vytváříme každý sám

Tam, kde se nyní nacházíte, je přesně to místo v životě, kam jste se sami dobrovolně rozhodli jít. Vy jste rozhodli, kam půjdete, vybrali jste si cestu a lidi, se kterými po ní jdete i jste si zvolili, co tam (ne)zažijete. Ještě ale nejste ve finále. Můžete to začít měnit. Můžete změnit směr. Můžete změnit cíl. Můžete poznat, vidět, zažít a porozumět. MŮŽETE. Jen na vás záleží!

Život je o zážitcích

Jsme spokojení, nestrádáme a máme takřka všechno, co (ne)potřebujeme. Přesto čas od času pociťujeme nutkání udělat něco jinak. Něco mimo společenské konvence. Něco výjimečného, co nám rozproudí krev v žilách. Pak je to o našem postoji - co si připustíme, co si dovolíme a jak se otevřeme možnostem a také jakým. Každý máme své sny, malé osobní tajemství anebo velké touhy a fantazie. Jak často o nich sníme? Jak nebesky se při snění cítíme? A jak často uděláme i kdyby jen malý krůček k tomu, abychom svoje fantazie uskutečnili? Dokud nezazvoní služební mobil, že zase něco musíme a rázem jsme zpět v té děsivé všední každodenní realitě. Je krásné mít své sny a je krásné snít! Ten pocit, kdy si své sny splníte, je ale mnohem intenzivnější než si teď dokážete představit. Je skutečný. Vyzkoušejte to. 


Nenabízím vám, že za vás převezmu vaše povinnosti nebo zcela změním váš život.

Nabízím vám nevšední zážitek, který může obohatit váš den a učinit ho nezapomenutelným.


Co můžete očekávat?

Erotická masáž pro muže od muže má mnoho podob. V každém případě reflektuje vaše dosavadní zkušenosti s intimním kontaktem od muže, ale i momentální rozpoložení, ve kterém na masáž přicházíte. Ostych a nervozita jsou přirozenými jevy, které během několika málo minut sami odezní. Masáž je po celou dobu příjemně uvolňující, osobitá, nápaditá, přirozeně vzrušující s intenzivním vyvrcholením. Pokud to s vámi rezonuje, pak jste na správném místě u správného člověka. Budete překvapeni, co můžete zažít ve vašem vlastním těle a jaký další rozměr vzrušení v sobě objevíte.


Chcete mě poznat?