Masáž prostaty

>> milking prostaty <<

Jak masáž prostaty probíhá?


Masáž prostaty je také nazývána jako milking prostaty neboli "dojení" prostaty. Masáž probíhá na masážním lehátku, případně na masážní matraci pro zajištění větší stability a pohodlí. Pro masáž prostaty je nejdůležitější uvolnění a navození stavu naprostého klidu a bezstarostnosti. Proto masáž začíná relaxační masáží těla, během které dochází k odeznění prvotního ostychu. Nahý se položíte na břicho a masíruji vaše tělo zezadu. Nejprve záda, poté nohy a také hýždě. Žádné místo není vynecháno. 

Jakmile jste dostatečně uvolněný a vaše dýchání je klidné, jsou moje doteky směrovány k anální oblasti. Zprvu velmi zlehka a jakoby letmo, postupně cíleně a intenzivněji. Masáž prostaty začíná zvnějšku přes hráz - místo mezi šourkem a análním otvorem. Na tento silně inervovaný a erotogenní bod je vydáván menší či větší tlak pomocí prstu, přidává se vibrování, kroužení a další specifické techniky. Je vhodné mít nadzdvižené hýždě, přesto nezatínat žádné svaly. Pod podbřišek dostanete polštář, je to pohodlnější poloha i pro váš penis, který v této fázi dosahuje poměrně silné erekce nebo se již začíná uvolňovat prostatická tekutina (pre-ejakulát, tzv. "kapka touhy"). Váš dech se zpomaluje a prohlubuje. Mnoho mužů v tuto chvíli provádí mírné pohyby hýžděmi podobné kopulačním pohybům, čímž sami určují intenzitu tlaku vůči prstu maséra.

Prvotní průnik do análního otvoru je jemný a pomalý, začíná přímá masáž prostaty. Pro tuto fázi vás masér vyzve, abyste přešel do polohy vkleče na čtyřech, tzv. "na pejska". 

Stimulace prostaty nyní probíhá zároveň zvnějšku i zevnitř. Používají se při ní různé styly, tempo i intenzita a nahodile se mezi sebou střídají. Tím vás neustále udržují ve vzrušujícím víru napětí a toužebného očekávaní. 

Je to jeden z nejsilnějších momentů v průběhu masáže.

Poté se otočíte na záda a masíruji vaše tělo směrem od hlavy, přes hrudník, bříško až k nohám. Vracím se zpět po vašich stehnech a tříslech. Masáž těla zepředu mapuje všechny vaše erotogenní zóny a aktivizuje sexuální energii. Jednou rukou masíruji vaše tělo směrem od pasu k hrudníku a ramenům, druhou rukou masíruji oblast vaší pánve. Pokrčíte nohy v kolenou a široce je rozevřete, zaujmete polohu "na misionáře". Znovu je pozornost věnována análním partiím a také vašemu penisu. V tuto fázi dochází ke společné masáži prostaty a penisu v erekci. Tím dochází k propojení všech dotčených částí těla a směs nastupujících pocitů lze přirovnat k mořskému přílivu s očekáváním vlny tsunami.

Ležíte naprosto oddaný a odevzdaný, plný vzrušení a touhy, váš dech se zrychluje a vaše pocity přecházejí v hlasové projevy. Prožijete několik velmi silných momentů připomínajících orgasmus. Vaše tělo se bude prohýbat jako mořská vlna a věřte, že po více než hodinové masáži vás doslova zaplaví bouře emocí! Všechny pocity, kterým jste se během masáže otevřeli, se spojí v jeden vrcholný, umocněný dlouhotrvajícím vzrušením. Zažijete orgasmus, který pocítíte v konečkách vašich prstů na rukou i nohou. Vaše tělo bude vibrovat ještě několik minut po orgasmu, pocitově se to však ve vás bude odehrávat jako elektrizující příval nikdy nekončící slasti!

Masáž prostaty je výjimečný zážitek. Chcete si ho dopřát? Rezervujte si termín masáže ještě dnes.

"Bylo to úžasné, snové a z jiného světa. Asi jsem zatím nezažil tak intenzivní zážitek. Cítím se skvěle a nemůžu na návštěvu u tebe nemyslet. Ještě nikdy jsem se tímto způsobem necítil tak vzrušený a spíše to probíhalo uvnitř. Cítím, že jsi ve mně otevřel novou hranici poznání a vyvolává to ve mně nečekané představy, touhy a přání. Dostal jsem se do transu, ve většině těla jsem cítil brnění a nebývalou sexuální touhu. Byl to krásný zážitek, když si na to vzpomenu, okamžitě pocítím silné vzrušení. Byl to zážitek tady a teď. Těch je málo, těch chvil, kdy se ti vypne hlava a vnímáš pouze tento moment. Dokážu si představit, že každá další návštěva bude lepší. Díky, že jsi poznal, co potřebuji, to si myslím, že není jednoduchá věc." Marek, 37 let