Masáž prostaty

Jak masáž prostaty probíhá?


Masáž prostaty je také nazývána jako milking prostaty neboli "dojení" prostaty. Masáž probíhá na masážním lehátku, případně na masážní matraci pro zajištění větší stability a pohodlí. Pro masáž prostaty je nejdůležitější uvolnění a navození stavu naprostého klidu a bezstarostnosti. Proto masáž začíná relaxační masáží těla, během které dochází k odeznění prvotního ostychu. Nahý se položíš na břicho a masíruji tvé tělo zezadu. Nejprve záda, poté nohy a také hýždě. Žádné místo není vynecháno. 

Jakmile jsi dostatečně uvolněný a tvoje dýchání je klidné, jsou moje doteky směrovány k anální oblasti. Zprvu velmi zlehka a jakoby letmo, postupně cíleně a intenzivněji. Masáž prostaty začíná zvnějšku přes hráz - místo mezi šourkem a análním otvorem. Na tento silně inervovaný a erotogenní bod je vydáván menší či větší tlak pomocí prstu, přidává se vibrování, kroužení a další specifické techniky. Je vhodné mít nadzdvižené hýždě, přesto nezatínat žádné svaly. Pod podbřišek dostaneš polštář, je to pohodlnější poloha i pro tvůj penis, který v této fázi dosahuje poměrně silné erekce nebo se již začíná uvolňovat prostatická tekutina (pre-ejakulát, tzv. "kapka touhy"). Tvůj dech se zpomaluje a prohlubuje. Mnoho mužů v tuto chvíli provádí mírné pohyby hýžděmi podobné kopulačním pohybům, čímž sami určují intenzitu tlaku vůči prstu maséra.

Prvotní průnik do análního otvoru je jemný a pomalý, začíná přímá masáž prostaty. Pro tuto fázi tě masér vyzve, abys přešel do polohy vkleče na čtyřech, tzv. "na pejska". 

Stimulace prostaty nyní probíhá zároveň zvnějšku i zevnitř. Používají se při ní různé styly, tempo i intenzita a nahodile se mezi sebou střídají. Tím tě neustále udržují ve vzrušujícím víru napětí a toužebného očekávaní. 

Je to jeden z nejsilnějších momentů v průběhu masáže.

Poté se otočíš na záda a masíruji tvé tělo směrem od hlavy, přes hrudník, bříško až k nohám. Vracím se zpět po tvých stehnech a tříslech. Masáž těla zepředu mapuje všechny tvoje erotogenní zóny a aktivizuje sexuální energii. Jednou rukou masíruji tvé tělo směrem od pasu k hrudníku a ramenům, druhou rukou masíruji oblast tvojí pánve. Pokrčíš nohy v kolenou a doširoka je rozevřeš, zaujmeš polohu "na misionáře". Znovu je pozornost věnována análním partiím a také tvému penisu. V tuto fázi dochází ke společné masáži prostaty a penisu v erekci. Tím dochází k propojení všech dotčených částí těla a směs nastupujících pocitů lze přirovnat k mořskému přílivu s očekáváním vlny tsunami.

Ležíš naprosto oddaný a odevzdaný, plný vzrušení a touhy, tvůj dech se zrychluje a tvoje pocity přecházejí v hlasové projevy. Prožiješ několik velmi silných momentů připomínajících orgasmus. Tvoje tělo se bude prohýbat jako mořská vlna a věř, že po více než hodinové masáži tě doslova zaplaví bouře emocí! Všechny pocity, kterým ses během masáže otevřel, se spojí v jeden vrcholný, umocněný dlouhotrvajícím vzrušením. Zažiješ orgasmus, který pocítíš v konečcích tvých prstů na rukou i nohou. Tvoje tělo bude vibrovat ještě několik minut po orgasmu, pocitově se to však v tobě bude odehrávat jako elektrizující příval nikdy nekončící slasti!

Masáž prostaty je výjimečný zážitek. Chceš zažít nepoznané? Rezervuj si termín masáže.

"Bylo to úžasné, snové a z jiného světa. Asi jsem zatím nezažil tak intenzivní zážitek. Cítím se skvěle a nemůžu na návštěvu u tebe nemyslet. Ještě nikdy jsem se tímto způsobem necítil tak vzrušený a spíše to probíhalo uvnitř. Cítím, že jsi ve mně otevřel novou hranici poznání a vyvolává to ve mně nečekané představy, touhy a přání. Dostal jsem se do transu, ve většině těla jsem cítil brnění a nebývalou sexuální touhu. Byl to krásný zážitek, když si na to vzpomenu, okamžitě pocítím silné vzrušení. Byl to zážitek tady a teď. Těch je málo, těch chvil, kdy se ti vypne hlava a vnímáš pouze tento moment. Dokážu si představit, že každá další návštěva bude lepší. Díky, že jsi poznal, co potřebuji, to si myslím, že není jednoduchá věc." Marek, 37 let