5+1 důvod, proč zajít na erotickou masáž pro muže od muže

11.01.2021

Erotická masáž je v současnosti již známým pojmem a řada z nás si ji čas od času dopřeje, ať už z důvodu příjemné relaxace uvolňující napětí nebo jako možnost vzrušujícího zážitku v jiném než domácím prostředí. Nikoho asi nepřekvapí, že nejčastějším důvodem pro vyhledání erotické masáže je kombinace zvědavosti, touhy po dotyku a dlouhotrvajícího vzrušení s naplněním erotických představ. Přidanou hodnotou pak může být poznání nových pocitů a prožitků z vlastního těla. 

Masérku poskytující erotické či tantrické masáže dnes najdete v každém větším městě. Hledáte nové, dosud nepoznané vzrušení? Potřebujete změnu? 

Zjistěte, proč může být erotická masáž pro muže od muže až překvapivě vzrušující.

V čem je masáž od muže jiná než masáž od ženy?

Ve všem. Stejně jako je jiná masáž od různých žen. Kdo jste erotickou masáž již vícekrát zažili, jistě mi dáte za pravdu, že každá masáž je specifická právě tím, jak je prováděna. Nejde jen o znalosti anatomie a technik masáže, jde především o schopnost empatie, talent a umění dotyku. Tedy něco, co se masér/ka nikde nenaučí. Buď to má a umí s tím pracovat, nebo nemá a to vždy poznáte po pár minutách masáže. Jednoduše někdy máte chuť se k masérce vracet a zažívat stejně krásné pocity jako poprvé, jindy záhy zjistíte, že ve vás masáž nic nezanechala a příště půjdete jinam. 

Důvodů, proč heterosexuální muž zvolí jako průvodce erotickou masáží ženu, je celá řada. Vždy je však onen důvod spojen se sexuální představou, která má méně nebo více nahradit sexuální strádání či uspokojit touhu po sexuálním zážitku s jinou ženou. Jde tedy primárně o sexuální podtext, zatímco technika provedení masáže či schopnost pracovat se sexuální energií jde stranou. Ve výsledku se muž po masáži cítí skvěle, ostatně kdo se po masáži zakončené orgasmem necítí skvěle? Pro někoho je happy end smyslem masáže, někdo však očekává víc než co zvládne levačkou i sám. 

Muž s mužem pracuje jinak, rovněž pocity z přijímané masáže prožíváte jinak. Neodbíháte k erotickým představám, vnímáte více přítomný okamžik odehrávající se tady a teď i si uvědomujete pocity z vlastního těla. Muž dokáže s mužským tělem pracovat více komplexně a zároveň přirozeně, protože sám zná mužské sexuální prožitky z vlastních zkušeností. Při masáži pak masér přirozeně ví, kam a kdy sáhnout, o to více může vnímat prožívání klienta a násobit jeho vzrušení. 

Paradoxně to, co někteří muži mohou vnímat jako největší překážku při erotické masáži od muže, je ve výsledku to poslední, o čem byste v průběhu masáže přemýšleli. Na otázku, v čem je masáž od muže jiná než od ženy, si každý najde vlastní odpověď. Masáž od muže bude vždy jiná než od ženy. V principu však nejde o to, kdo masáž provádí, ale jak ji provádí a k jak intenzivnímu zážitku vás dovede. O to by u kvalitní erotické masáže mělo jít především.

Sto lidí, sto chutí

Každý člověk je jiný, každý má jiné představy, potřeby, touhy i očekávání. Erotická masáž by měla přinášet radost a potěšení, a to nejen na tělesné úrovni, ale hlavně psychické a emoční. Uvažujete-li o vaší první erotické masáži od muže, nebojte se před masáží sdílet svoje představy i obavy s masérem. Ostych je přirozený a obava je jen pocit způsobený neznámou situací. Obojí během několika minut odezní. Při rozhovoru neexistují žádná zakázaná témata. Masér by měl dokázat vám zodpovědět otázky vztahující se k průběhu masáže a celé setkání by od začátku mělo probíhat přátelsky a uvolněně. Platí to i naopak, pokud nechcete o něčem hovořit, nenuťte se. 

Ať chceme nebo ne, u intimních masáží hrají roli i sympatie. Věnujte tedy pozornost i tomu, co z maséra vyzařuje a jak na vás působí po odborné i lidské stránce. Měli byste mít chuť svěřit se mu do rukou. Důvěra je důležitá pro správné uvolnění a uvolnění je základ pro správný prožitek z masáže. 

Jestliže si neumíte představit, že se vás na intimních místech dotýká muž a tato myšlenka vás ani v nejmenším neláká, pak jistě ani nečtete tento článek. Jestliže někdy na erotickou masáž půjdete, pak je zcela na vašem svobodném rozhodnutí, zda zvolíte jako svého průvodce ženu nebo muže. Čím dál častěji se stává, že muži chodí na erotickou masáž jak k ženě, tak k muži. V obou případech si tak mohou dopřát to, čeho se jim na ženské / mužské masáži nedostává. Nikdy není špatné mít na výběr z více možností a mít pak i reálné srovnání.  

Mýty a předsudky

"Na erotickou masáž od muže chodí jen bisexuálové a gayové."

Ačkoli tento přežitek ve společnosti stále přetrvává, ani zdaleka tomu tak není. Na erotickou masáž ke mně chodí především heterosexuálové, kteří žijí ve spokojeném partnerství se ženou a dosud neměli žádnou intimní zkušenost s mužem. Nejčastějším důvodem jejich zájmu o masáž je zvědavost, jaké pocity budou mít z masáže intimních partií od stejného pohlaví a také touha po změně, chuť zažít něco nového a dosud nepoznaného v oblasti erotiky a sexuality. Nechtějí zbytečně riskovat zdraví či svoji identitu při náhodném setkání, proto preferují bezpečné a diskrétní setkání v komfortním prostředí. 

Někteří přicházejí cíleně na konkrétní variantu masáže, v poslední době nejčastěji masáž prostaty, z důvodu větší důvěry v muže při poskytnutí této masáže anebo z důvodu ostychu, kdyby měli masáž prostaty absolvovat u ženy. Většina mých klientů nezůstává u jedné masáže a chtějí postupně více otevírat zcela nový svět fantazií, díky kterému mohou zažívat jiný rozměr vzrušení než jaký dosud poznali. Někteří už po první masáži přiznávají jeden z nejsilnějších orgasmů v jejich životě. A stále jsou heterosexuálové. Erotická masáž je "jen" masáž, proto sexuální orientace nehraje žádnou roli.

"U erotické masáže od muže nedojde u heterosexuálního muže ke vzrušení."

Za 7 let, co se masážím věnuji, se nestalo, aby u zdravého a sexuálně aktivního muže nedošlo ke vzrušení. Sexuální vzrušení je soubor mnoha vnitřních i vnějších podnětů působících na psychickou a fyzickou stránku člověka. Souhlasím, že vzrušení u muže není při mých masážích způsobeno ladnými křivkami polonahé masérky :) Ke vzrušení dochází v důsledku toho, jak je masáž prováděna - způsobem dotyků, technikami masáže a stimulací energetických bodů (erotogenních zón), které jsou uloženy po celém těle člověka. Drážděním těchto bodů dochází k prokrvování všech částí těla, včetně zvýšeného působení hormonů. Je to přirozená a zdravá reakce těla na přicházející podněty. Díky tomu je vaše pozornost zaměřena na sebe sama a není rozptýlena vizuálním vnímáním masérky. Jinými slovy dáváte větší prostor pro vzrušující hru pocitů odehrávajících se ve vašem vlastním těle. 

Kontakt s tělem je jen jeden z mnoha faktorů působících na vzrušení. Důležitou roli hraje i velký cit v rukou maséra působící prostřednictvím dotyku na vaše emoce, ve kterých vyvolává pocity radosti a bezstarostnosti. U některých mužů zvyšuje vzrušení i vědomí toho, že masáží od muže dělají něco jakoby zakázaného. Něco, co nedělá každý a co je pro mnohé ještě stále tabu. Tajnosti v oblasti erotiky a sexu mají silný erotický náboj. Komu by nechutnalo zakázané ovoce?

Erotické experimentování jako fenomén dnešní doby

Dávno pryč jsou doby, kdy mluvení o sexu a sdílení svých erotických představ, natož jejich realizace, bylo považováno za nepatřičné nebo dokonce trestné. Dnešní společnost je mnohem více otevřená a témata týkající se sexuality se běžně objevují v médiích a jsou probírána v diskuzních fórech. Sex a erotika jsou odjakživa součástí našich životů a je přirozené se jim věnovat ať už získáváním informací, rozšiřováním znalostí, obohacováním vlastních zkušeností. 

Erotické experimentování má mnoho podob, od představ přes poznávání vlastního těla po objevování slastných pocitů se stejně naladěným protějškem. Společným znakem je posouvání hranic v dosavadním prožívání ze sexuálního potěšení. I proto je erotická masáž pro muže od muže čím dál více vyhledávaným experimentem, který propojuje touhu po novém poznání s rozšířením obzorů, navíc v bezpečném a důvěrném prostředí. Masáž s sebou nenese žádná rizika. Jakákoliv odborně provedená masáž je přínosná a blahodárná. Nemůžete nic ztratit, zatímco získat můžete hodně.

5+1 důvod, proč zajít na erotickou masáž pro muže od muže


  • zažijete něco nevšedního v oblasti erotiky
  • objevíte dosud nepoznaný rozměr vzrušení
  • více poznáte své vlastní tělo a prožitek z něj
  • uspokojíte představu o vyzkoušení pasivní role
  • získáte inspiraci pro váš současný a budoucí intimní život

    + všechno hodíte za hlavu, protože si budete naplno užívat přítomný okamžik


Závěrem

Erotická masáž pro muže od muže má mnoho podob. V každém případě by měla reflektovat vaše dosavadní zkušenosti s intimním kontaktem od muže, ale i momentální rozpoložení, ve kterém na masáž přicházíte. Ostych a nervozita jsou přirozenými jevy, které během několika málo minut sami odezní. Masáž by měla být po celou dobu příjemně uvolňující, osobitá, nápaditá, přirozeně vzrušující s intenzivním vyvrcholením. Jste-li na správném místě u správného člověka, budete překvapeni, co můžete zažít ve vašem vlastním těle a jaký další rozměr vzrušení v sobě objevíte.