Kontaktujte mě

Jsem profesionální licencovaný masér, 37 let, vyznavač zdravého životního stylu. Pohledný, vzdělaný a komunikativní. Zkušený a empatický. Vyrovnaný a cílevědomý. Seriózní a pozitivně naladěný. Důvěryhodný a diskrétní.

Příjemné, čisté a nadstandardně zařízené studio, včetně sprchového koutu, se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra Brna. Není žádným způsobem zvenčí označené a je zachována absolutní diskrétnost setkání. Provozní doba je od pondělí do neděle mezi 9,00 - 21,00 hod.

Přejete si objednat termín setkání nebo se chcete na cokoliv zeptat? Napište mi na e-mail jirka@intimnimasaze.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Ozvu se vám co nejdříve, nejpozději do 24 hodin.


Mapa je pouze orientační, nezobrazuje skutečnou adresu.


Intimním a senzuálním masážím se aktivně věnuji již šestým rokem. Jsem si vědom, že otázky intimity jsou důvěrným tématem a tak k masážím i přistupuji. Pracuji nejen s tělem, ale především s emocionální oblastí prostřednictvím umění doteku. Senzuální masáž je jednou z velmi účinných a přitom zcela přirozených forem, jak propojíte své tělo se svými pocity ve smyslu dosáhnutí rovnováhy ve vašem vnímání a prožívání. Svěřte se do rukou profesionála a přijďte si pro nevšední zážitek!

Jirka