Kontaktujte mě

Jsem profesionální certifikovaný masér a terapeut, 37 let, vyznavač zdravého životního stylu. Pohledný, vzdělaný a komunikativní. Zkušený a empatický. Vyrovnaný a cílevědomý. Seriózní a pozitivně naladěný. Důvěryhodný a diskrétní. 

Příjemné, čisté a nadstandardně zařízené studio, včetně sprchového koutu, se nachází v klidné lokalitě v blízkosti centra Brna. Není žádným způsobem zvenčí označené a je zachována absolutní diskrétnost setkání. Provozní doba je od pondělí do neděle mezi 9.00 - 21.00 hod.

Přejete si objednat termín setkání nebo se chcete na cokoliv zeptat? Napište mi na e-mail jirka@intimnimasaze.cz nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Ozvu se vám co nejdříve, nejpozději do 24 hodin.


Mapa je pouze orientační, nezobrazuje skutečnou adresu.


Intimním a senzuálním masážím se aktivně věnuji již šestým rokem. Jsem si vědom, že otázky intimity jsou důvěrným tématem a tak k masážím i přistupuji. Pracuji nejen s tělem, ale především s emocionální oblastí prostřednictvím umění doteku. V intimních partiích člověka je ukryto obrovské množství vědomých i nevědomých emocí, které ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu potřebujeme pravidelně uvolňovat. Senzuální masáž je jednou z velmi účinných a přitom zcela přirozených forem, jak propojíte své tělo se svými pocity směrem k dosáhnutí rovnováhy ve vašem vnímání a prožívání. Buďte sami sebou, bez studu či předsudků.

Jirka