Blog

Zdraví máme jen jedno a je na zodpovědnosti každého z nás, jak o svoje zdraví pečujeme. Některá fakta neovlivníme, můžeme však ovlivnit postoj vůči sobě i ostatním, s kým se setkáváme, abychom eliminovali zdravotní rizika.

Pokud jste o masáži prostaty ještě neslyšeli, natož abyste přemýšleli o jejím absolvování, pokládáte si nejspíš otázku "Proč masáž prostaty? K čemu je to dobré?"

Sebevědomí je vlastnost potřebná pro každého muže. Je potřeba nejen v každodenním životě, ale také v sexu. Pokud má muž problém se sebedůvěrou, tělo mu dá signál v podobě sníženého libida a erekce. Je proto v jeho zájmu na sobě pracovat a budovat ke svému já zdravý vztah.

Cvičení pro posilování svalů pánevního dna jsou speciální techniky, které mohou významně zvýšit pevnost erekce a prodloužit sexuální výkonnost. Jednoduchý cvičební program zaměřený na střed těla a další části výrazně zvýší sexuální prožitek. Přináší mnoho výhod a je velmi snadné provádět cvičení kdekoliv a kdykoliv, aniž by někdo tušil, co zrovna...

Přečti si jako první, co je nového